.NET Developer - Storm Ideas [15-24k PLN B2B]

15000 - 24000 PLN net / month
OFFER SALARY
Bee Talents
COMPANY NAME
11-50
COMPANY SIZE
Warsaw, Poland
OFFICE ADDRESS
Back-end | C# / .NET
OFFER CATEGORY | TECHNOLOGY
3 days
PUBLICATION TIME
Middle
EXPERIENCE LEVEL
Remote (Poland)
REMOTE JOB
B2B
EMPLOYMENT TYPE
.NET
C#
.NET-Core
Entity-Framework-Core
SQL
EMPLOYEE SKILLSET

WARSAW  /  C#/.NET – STORM IDEAS  /  REMOTE

To nie są zwykli ludzie i to nie będą zwykłe projekty - jeśli chcesz dowiedzieć się jak Storm Ideas podbija Hollywood, to śmiało przeczytaj to ogłoszenie!

Storm Ideas to szkocki zespół, który od 2008 roku działa w branży rozrywkowej, współpracując z klientami z USA. Ekscytuje nas fakt, że projekty zaczynają się na aplikacjach mobilnych szytych na miarę potrzeb klientów, a kończą na wielkoskalowych platformach, na które zaglądają dziesiątki tysięcy użytkowników dziennie. W skrócie: pomagamy klientom, dla których digital marketing jest czarną magią. Storm Ideas to nie tylko dedykowane aplikacje, ale też ich własne produkty: HailTo i Storyteller.

Edynburski zespół liczy obecnie 60 osób, z czego 25 osób to developerzy. Wśród nich są specjaliści od systemów iOS (piszący w Swift), Android (Kotlin) oraz backend developerzy (.NET Core). Warszawski team to obecnie 10 osób i stale rośnie, dlatego teraz poszukujemy .NET Developerów, którzy wierzą w te same idee, co my!

Wierzymy, że szczęśliwi ludzie to ludzie produktywni, nie potrzebujemy trackowania czasu pracy i mikrozarządzania. Nasze zespoły są autonomiczne i biorą odpowiedzialność za podejmowane decyzje. Wierzymy, że jesteśmy idealnym miejscem dla utalentowanych ludzi, którzy podejmują się nowych inicjatyw. Dla ludzi, którzy dbają o swój rozwój, a ich celem zawodowym jest praca nad projektami, które coś znaczą.

Stań się częścią zespołu:

Dołączenie do zespołu oznacza zadania, takie jak:

 • Zespół w Edynburgu zazwyczaj rozpoczyna pracę między 8:00 a 10:00 spotykając się na codziennym stand-upie. Dołączając do biura warszawskiego będziesz integralną częścią zagranicznego zespołu. Chcesz popracować zdalnie? Nie ma problemu - daj tylko znać, że pracujesz z domu. Praca w Storm Ideas oznacza tworzenie nowych aplikacji dla naszych klientów, ale także unowocześnianie już istniejących projektów.
 • usprawnianie procesu wytwarzania oprogramowania w firmie - zależy nam na osobie, która będzie stosować najlepsze praktyki software developmentu i zarazi nimi resztę zespołu,
 • prowadzenie projektów od A do Z, czyli od koncepcji do realizacji,
 • uczenie się i doskonalenie naszych procesów oraz narzędzi DevOps w celu automatyzacji obszarów, które tego potrzebują,
 • podejmowanie decyzji dot. architektury aplikacji.

Szukamy osoby, która:

 • ma ok. 4 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w C#,
 • zna od strony praktycznej technologię .NET Core,
 • korzystała w codziennej pracy z Entity Framework Core oraz SQL i chciałaby się w tym dalej rozwijać,
 • nie czuje bariery w codziennej komunikacji w języku angielskim,
 • ma już doświadczenie z testami jednostkowymi, continuous integration i programowaniem obiektowym, 
 • chciałaby spróbować kultowego IRN-BRU prosto ze Szkocji!
 • Nice to have: wykształcenie wyższe techniczne w obszarze IT, doświadczenie w kontakcie z zagranicznym klientem

Oferujemy:

15 000 - 18 000 PLN netto na B2B (3-5 lat doświadczenia),

19 000 - 24 000 PLN netto na B2B (5+ lat doświadczenia),

 • wynagrodzenie w przedziale:
 • płatne 26 dni wolne od pracy + wolne polskie dni wolne od pracy,
 • sprzęt potrzebny do pracy (komputer, słuchawki, monitory etc. - wg Twoich potrzeb),
 • pełne pokrycie kosztów przelotów oraz zakwaterowania w Edynburgu (chcielibyśmy Cię poznać i od czasu do czasu widywać F2F ;))

A co będzie działo się podczas procesu rekrutacyjnego?

Na początku zaprosimy Cię na 30 minutową rozmowę telefoniczną, podczas której szczegółowo opowiemy Ci o pracy w Storm Ideas, dopytamy o Twoje doświadczenie i motywację do zmiany pracy oraz porozmawiamy chwilę po angielsku. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie zaprosimy Cię na Technical Interview z CTO, aby porozmawiać o bardziej technicznych tematach i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Po rozmowie technicznej jest zadanie techniczne, za które Ci zapłacimy, ponieważ szanujemy Twój czas. Ostatnim etapem rekrutacyjnym jest Final Interview, czyli ok. godzinna rozmowa badająca culture fit.

Jeśli pomyślnie przejdziesz przez wszystkie etapy rekrutacyjne nie pozostanie mi nic innego jak pogratulowanie i zaproszenie Cię do zespołu Storm Ideas w Warszawie! Jesteś gotowy/a?

Apply for this job